Wybrane rodzaje tablic interaktywnych

Avtek

Tablica interaktywna Avtek TT-Board 2193tablica avtek

Bardzo duża tablica interaktywna o powierzchni roboczej 90 cal. Jednocześnie z tablicy dotykowej może korzystać 2 osoby. Powierzchnia tablicy jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a w gdy takowe się pojawią, nie wpływa to na jakość działania całej tablicy. Model posiada matową powierzchnię, dzięki czemu nie ma refleksów podczas projekcji.

Każda tablica interaktywna Avtek posiada oprogramowanie RM Easieach w języku polskim.
Funkcje RM Easieach:
- bank widżetów
- nagrywanie zawartości ekranu
- rozpoznawanie pisma
- rozmaite narzędzia edycyjne
- interakcja z obiektami typu flash
- obsługa  Windows 7 i 8, Multi-touch

Qomo

Tablica interaktywna Qomo QWB200 – BW 80”

tablice qomo

Źródło: www.uchwyt.pl

Tablice Qomo to idealne rozwiązanie do miejsc, gdzie potrzebne jest skupienie uwagi słuchaczy, a więc w szkołach czy firmach. Dzięki suchościeralnej powierzchni, z tablicy można korzystać jak ze zwykłej tablicy szkolnej, jak również z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Tablica posiada moduł bezprzewodowy, zatem nie występuje problem okablowania między komputerem a tablicą szkolną.

Tablica qomo posiada 79 cali powierzchni roboczej i może być obsługiwana jednocześnie przez 4 osoby.
Urządzenie posiada technologię IR, czyli pozycjonowanie w podczerwieni.

Tablica interaktywna QOMO QWB200-PS88

tablica qomo 79,5"

Źródło: www.tanietablice.pl

Tablica interaktywna Qomo posiadająca technologie IR (pozycjonowania w podczerwieni). Posiada suchościeralną oraz magnetyczną powierzchnię. Tablice qomo można obsługiwać za pomocą palca lub jakiegokolwiek wskaźnika. Posiada 79,5 cala powierzchni roboczej, dzięki czemu z powodzeniem może służyć jako tablica szkolna.

Na stanie tablicy qomo jest oprogramowanie Flow!Works w języku polskim, interaktywne narzędzia do geometrii, funkcję „chwytania obrazu” (łatwiejsza praca osobom o niższym wzrośnie), reflektor (zwraca uwagę słuchaczy na fragmenty tablicy)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>